دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد ارتباط سنجی ارگونومی ، فرسودگی شغلی و نگرش حرفه ای معلمان مقطع متوسطه

دسته‌بندی نشده

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :ارتباط سنجی ارگونومی ، فرسودگی شغلی و توجه حرفه ای معلمان مقطع متوسطه

تکه ای از متن پایان نامه :

پردازد و بدين ترتيب مهندسان و طراحان را در هر چه متناسب تر ساختن سيستم ها و فرآيندها با ويژگي هاي انساني، ياري مي دهد. متأسفانه توجه سنتي مديريت براي پاسخگويي به مسايلي از قبيل طراحي محيط کار، حفاظت از نيروي کار، بهبود بازدهي و بهره وري نيروي کار، کاهش مصرف انرژي، افزايش سرعت و دقت و ايمني و کاهش ميزان حوادث ناشي از کار، در بازار پر رقابت و جهاني کنوني به شدت ناکافي می باشد و لازم می باشد مديران سازمان هاي امروزي تجديد نظر کلي در اين امور به اقدام آورند و به ارگونومي بيش از پيش بها دهند(مردوخي،1375).در اين پژوهش بر آن هستيم كه اين سه متغير را مورد بررسي قرار دهيم و تأثيرات و ارتباط آنها با يكديگرا را مورد بررسي قرار دهيم.

عنوان تحقيق:

ارتباط سنجي ارگونومي ، فرسودگي شغلي ، توجه حرفه اي  معلمان مقطع متوسطه مدارس دولتي شهرشيرازدر سال 1392

1-2.بيان مسئله

مسئله يعني تفاوت بين وضع موجود و مطلوب.به عبارت ديگر، مسئله يعني فاصله بين جايي که هستيم و جايي که مي خواهيم باشيم. مسئله وقتي حل مي گردد که توانسته باشيم وضعيت موجود را به وضعيت مطلوب تبديل کرده باشيم.

امروزه بيشترين مشکلي که در سازمان ها هست بهره وري پايين سازمان مي باشد و تمامي راهکارها و پژوهش هايي که مي تواند عملکرد نيروي انساني را در سازمان ها بهبود ببخشد از اهميت بسياري برخوردار می باشد و حل اين معضلات مي تواند مسائل زيادي را از سازمان حل کند.اارگونومي به عنوان علمي که مدت زيادي از ابداع آن طي نمي گردد مي تواند کمک شاياني در بهبود عملکرد نيروي انساني داشته باشد و از مسائل فراواني مانند فرسودگي شغلي جلوگيري کند.امروزه بصورت گسترده اين موضوع  مورد قبول  واقع شده كه  بعلت  تغيير تحولات  سريع   در جامعه  مدرن  ، برنامه آموزش  مدارس  نيز بايد طوري  طراحي شوند   كه با مهارت هاي  زندگي آنها مرتبط باشند . در مفهوم كلي  تحصيلات فيزيكي بايستي به طور ديگري  كه بتواند  در زندگي  كه بر پايه  تكنولوژي نهاده شده  ايجاب گردد. به راستي كه در اين روزها  تمايل به بهره گیری از  تحصيلات فيزيكي  نسبت به گذشته  بيشتر و بيشتر مي گردد كه هر دو مبحث  تئوري  و عملي  موضوعات  آموزش  سلامت را احاطه مي كند. بنابراين  ارگونوميك نه تنها  بايستي  با فعاليت هاي  فيزيكي  و ورزش سركار داشته باشد  بلكه بايستي  عملكرد هاي فيزيكي  و1-3. اهميت وضرورت پژوهش

ارتباط سنجي ارگونومي ، فرسودگي شغلي و توجه حرفه اي معلمان مقطع متوسطه مدارس دولتي شهر شيراز در سال 1392

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه