آیا گوگل تضمین می کند یک رقیب مستقیم در سایت های نقد موجود است؟

سئو

در منطقه سانفرانسیسکو ، آزمایش بتا برنامه گوگل Garantee برای برخی از ارائه دهندگان خدمات و پیمانکاران راه اندازی شده است.

ایده این است که Google می خواهد بهترین نتیجه را به مصرف کنندگان نشان دهد. و از نظر “بهترین” آنها به معنای قانونمند بودن هستند.

به پایان سال ۲۰۱۶ گزارش شد که قفل سازها و بالگردها در سانفرانسیسکو با تبلیغات AdWords و لیست های گوگل My Business در مالکان خانه ها کلاهبرداری می کردند.

افراد مشکوک که به سادگی برای بازگشت به خانه خود یا رفع نشتی نیاز به کمک داشتند ، در معرض سوءاستفاده از بهترین شیوه های Google SEO قرار گرفتند و به آنها فکر می کردند راه حل های کم هزینه برای مشکلشان راه حل کم هزینه بود.

راه حل

مت جنوبی در ژورنال موتور جستجو کلاهبرداری قفل ساز را توضیح می دهد:

بعد از اینکه از خانه خارج شدید و نمی دانید چه کاری انجام دهید ، یک جستجوی سریع گوگل لیستی از قفل سازهای محلی را تشکیل می دهد.

گوگل تبلیغات AdWords و لیست گوگل Business من را برای قفل سازان وعده نرخ خدمات ارزان یا ارزان را برمی گرداند.

فراخوانی یکی از این قفل های معامله در واقع شما را به یک مرکز تماس دریایی ، که در آنجا فرد محلی را اعزام می کند تا به درب شما برسد ، هدایت می کند.

قفل ساز نمایش داده می شود و قبل از امتحان کردن گزینه های دیگر ، بلافاصله قفل را باز کرده و با یک صورتحساب بزرگ برای سرویس شما را سیلی می زند.

خدمات ارزان قیمت که فکر می کردید پس از آن به یک هزینه بزرگ تبدیل می شود.

قیمت

تبریک می گویم ، اکنون می توانید به خانه خود برگردید اما قربانی کلاهبرداری در قفل گرا شده اید.

اکنون هنگام جستجوی “قفل سازها در سان فرانسیسکو” ، تبلیغات AdWords را در بالای صفحه نتایج جستجو مشاهده نمی کنید. در عوض ، آنچه شما به عنوان نتیجه برتر بدست می آورید ، لیست جدید ضمانت گوگل در گوگل Maps است:

رویه های مستقلی که می خواهند در صدر نتایج جستجو بمانند ، باید برای این تغییر آماده شوند زیرا دیگر نمی توانند به هزینه کافی برای تبلیغات AdWords برای جذب بیماران اعتماد کنند.

پزشکان همچنان به محتوای ارگانیک قوی و مرتبط و مطابق با شرایط ضمانت گوگل نیاز دارند.

چگونه می توان ضمانت گوگل را دریافت کرد

برای مصرف کنندگان یا ارائه دهندگان خدمات حرفه ای ، نحوه دریافت ضمانت Google در اینجا آمده است.

مصرف کنندگان

مصرف کنندگان برای فعال کردن ضمانت قبل از اولین ملاقات با مشاغل ، باید این فرم ضمانت گوگل را پر کنند.

وقتی یک سرویس خانگی واجد شرایط را در گوگل رزرو می کنید ، با ضمانت گوگل محافظت می شوید. اگر از کیفیت کار راضی نیستید ، گوگل ممکن است مبلغ پرداخت شده برای شغل را بازپرداخت کند

در صورت بروز مشکلی در کار انجام شده ، مصرف کننده باید درخواست پشتیبانی مشتری گوگل را با شماره (۸۴۴) ۸۸۵-۰۷۶۱ ارسال کنید.

مشکلی

ضمانت نامه را پوشش می دهد:

حداکثر ۲۰۰۰ دلار (کلاه عمر)

دلار

مشاغل رزرو شده فقط از طریق خدمات خانگی ، شامل پروژه های اضافی (افزودنی) ، آسیب ملک ، اختلافات قیمت ، پاسخگویی ارائه دهنده یا لغو آن نیست.

مشاغل بعد از ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶ به پایان رسید

متخصصان واجد شرایط با نماد ضمانت گوگل (سپر سبز با علامت تجاری در کنار نام تجارت در صفحه نمایه خود)

مشاغل قفل ساز و لوله کشی فقط در این زمان

ارائه دهندگان خدمات حرفه ای

برای ارائه دهندگان خدمات که می خواهند از مزایای تولید شده از طرفدار گوگل تضمین شده استفاده کنند ، چند مرحله غربالگری وجود دارد که باید انجام شود ، از جمله:

گوگل سپس بررسی می کند تا از مجوزهای مناسب و پوشش بیمه ای برخوردار باشد. این با نگاهی به شهرت آنلاین شما دنبال می شود. به عنوان بخشی از برنامه تضمین شده مثبت ، گوگل رتبه بندی ها و نظرات خود را از مشتریان خود جمع آوری می کند که در صورت دریافت بازخورد منفی بیش از حد ، بر رتبه شما تأثیر می گذارد.

وقتی وارد برنامه می شوید ، نمونه ای از نحوه نمایش کسب و کار شما برای مشتریانی که از خدمات خانگی گوگل استفاده می کنند:

لیست Angie ممکن است مشهورترین منابع در اینترنت برای بررسی کاربران درباره مشاغل محلی باشد.

و اگر می خواهید به آن بررسی ها بپردازید ، باید بازی کنید. از ژوئن ۲۰۱۶ عضویت رایگان وجود داردگزینه در دسترس است ، با ردیف های پرداخت شده بالاتر از آن.

یک کسب و کار می تواند خود را به صورت رایگان لیست کند ، اما برای اینکه در لیست آنجی واقع شوید ، باید بررسی های ارگانیک زیادی داشته باشید ، یا برای تبلیغ باید هزینه خود را بپردازید.

لیست آنجی با همان انتقاداتی روبرو است که سایر سایت های نقد و بررسی (مانند Yelp!) با آن روبرو هستند ، مانند روشی که آنها برای بررسی نظرات منفی از سوی کاربران و صداقت در مورد منابع درآمد تبلیغاتی خود مواجه هستند.

بنابراین اکنون ما گوگل را قدم برداشته ایم تا مشروعیت پیمانکاران و ارائه دهندگان خدمات را تأیید کرده و ضمانت نامه ای را به مصرف کنندگان ارائه دهیم. به عنوان یک مصرف کننده ، شما هرگز مجبور نیستید محدوده های دوستانه گوگل را برای یک وب سایت مستقل ترک کنید و نسخه دیگری از همان آرامش را ارائه دهد.

گوگل می خواهد یک تجربه اختصاصی را برای شما فراهم کند و نقشه های گوگل ، ایمیل ، جستجو ، بررسی ها ، تلفن گوگل (پیکسل) و موارد دیگر را در زیر یک چتر به شما ارائه دهد تا هرگز به دیگران اعتماد نکنید.

ضمانت گوگل مطمئناً تأثیر خود را در بازبینی های آنلاین که همیشه در حال رشد هستند ، تأثیر می گذارد. ما به احتمال زیاد تأثیراتی بر صنعت بازبینی نیز خواهیم دید ، که جالب خواهد بود زیرا لیست آنجی و دیگران هزینه تبلیغات در گوگل را پرداخت می کنند.

تاکنون اولین بار برای ضمانت Google چند عمودی پیمانکار (لوله کشی ، قفل ساز) در یک منطقه بوده است. با ما همراه باشید ، این به صنایع دیگر در یک شهر نزدیک شما می آید.