با رتبه بندی وب پیشرفته جدید دیدار کنید

سئو

توجه: این مقاله شامل ارجاع به دسک تاپ پیشرفته رتبه بندی وب است ، نسخه ای که دیگر در حال توسعه فعال نیست.

در دسامبر سال گذشته ، ما یک نظرسنجی انجام دادیم که از مشتریان خود درمورد افکارشان درباره رتبه بندی وب پیشرفته استفاده کردیم این بسیار شگفت انگیز است که ما چقدر از این تجربه آموختیم. از همه شما به خاطر پاسخهایتان سپاسگزارم!

بازخورد شما برای ما اهمیت زیادی دارد ، به حدی که نقطه شروع تصمیم ما برای ارائه رتبه بندی وب پیشرفته به یک ظاهر و احساس جدید شد. ما در حال حاضر در مرحله نهایی آزمایش آن هستیم ، اما من می خواستم آن را با شما به اشتراک بگذارم و ببینم شما چه فکر می کنید. ما نسخه جدید را طی یک هفته منتشر خواهیم کرد.

این به روز رسانی جدید فقط در مورد طراحی مجدد نیست ، بلکه در مورد ایجاد یک رابط کاربری بهتر ، افزایش قابلیت استفاده و بهبود تجربه کلی کاربر است. برای کوتاه نگه داشتن آن ، این بهتر شدن است. کاملاً

رابط کاربری جدید

خوب ، نیرو با ما قوی است و اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد اینست که ما طراحی UI را به روز کردیم. این بار تصمیم گرفتیم برای رابط کاربری جدید ، کمی متفاوت با موضوع تاریک قبلی ما ، یک سبک حداقل ، مسطح و رنگارنگ را اتخاذ کنیم. این بسیار پاک تر و بسیار ساده تر برای استفاده است.

معرفی حالت “آسان”

به روزرسانی و برنامه زمانبندی

منوی پاسخگو

مدیریت پروژه

علاوه بر این ، ما تصمیم گرفته ایم تا ابتدا مورد پروژه را در منو منتقل کنیم ، این بخش اکنون مانند خانه یا داشبورد هر برنامه وب شما با طبیعت برخورد کرده است. همچنین ، جادوگر برای اضافه کردن یک پروژه جدید اصلاحاتی را به دست آورد و تا آنجا که می توانم بگویم ، اضافه کردن یک پروژه جدید در رتبه بندی وب پیشرفته هرگز آسان نبوده است.

علاقه مندان

سایر پیشرفت ها

در اینجا برخی از پیشرفت هایی که قبلاً انجام داده ایم وجود دارد اما با هماهنگ باشید ، چیزهای بیشتری برای آینده وجود دارد!

   

 • پیمایش تاریخ
   

 • سیستم تماس جدید
   

 • برچسب های پروژه
   

 • همگام سازی ابر AWR

در صورتی که به نوعی آن را از دست ندهید ، چندی پیش سایت ما را که نسخه وب تحت وب رتبه بندی پیشرفته وب است ، راه اندازی کردیم. اکنون به منظور به دست آوردن بهترین نتایج در هر دو جهان ، ساده تر است که برنامه دسک تاپ خود را با سایت ما متصل کنید.

   

 • < تنظیمات

تنظیمات پراکنده تری وجود ندارد. هر آنچه شما نیاز داریداکنون در یک مکان: پروژه ، وب سایت ، کلمات کلیدی ، موتورهای جستجو و تنظیمات جهانی نیز هست.

این فقط سطح را خراشیده است!

از اینکه در رابط کاربری جدید ، مواردی را که واقعاً پیشنهاد کرده اید پیدا کنید ، تعجب نکنید. AWR جدید و بهبود یافته در ذهن شما ساخته شده است.

ما بیش از ۲۰۰ پیشرفت در این بروزرسانی اضافه کرده ایم. اما بهترین ها هنوز به دست نیامده است. برای نسخه بعدی با ما همراه باشید ، که بیشتر از آنچه می خواهید و از درهم و برهم کمتر خواهد بود.

اگر مدتی از Advanced Web Ranking استفاده کرده اید ، متشکریم. امیدوارم ظاهر و احساس جدید شما را به بازاریابی کارآمدتر از گذشته تبدیل کند.

اگر هنوز AWR را امتحان نکرده اید یا نیاز به یک راه حل رتبه بندی آنلاین جایگزین دارید ، زمان بهتری برای بارگیری یک آزمایش ۳۰ روزه رایگان ندارید.

راه حل